Het team van Poort & Woltjer

Onze medewerkers

Hierbij stellen wij ons team graag aan u voor.

André Poort
André Poort

Directeur/adviseur assurantiën particulier en zakelijk

a.poort@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Jaap Woltjer
Jaap Woltjer

Directeur/makelaar

jaap@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Johan Heerlijn
Johan Heerlijn

Hypotheekadviseur

johan@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Jakob Mooibroek
Jakob Mooibroek

Adviseur assurantiën particulier en zakelijk

jakob@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Rudolf Bron ZZP
Rudolf Bron ZZP

Adviseur assurantiën particulier en zakelijk.

rudolf@meijerendrenth.nl

0596-670220

Jack de Weerd
Jack de Weerd

Hypotheekadviseur

jack@meijerendrenth.nl

0596-670220

Klaas de Rouw
Klaas de Rouw

Erkend hypotheekadviseur, Verzekeringsadviseur en Kandidaat registermakelaar.

klaas@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Clara Stokker-van Keimpema
Clara Stokker-van Keimpema

Commercieel binnendienst medewerker verzekeringen

clara@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Poort & Woltjer Hypotheken en Verzekeringen maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie